SP aicina paveikt labu darbu kopā: 05.-18.12.2022

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” pārtikas programmas “Paēdušai Latvijai!” komandu aicina piedalīties labdarības akcijā, kuras laikā ikviens koledžas studējošais un darbinieks tiek aicināts ziedot pārtikas pakas trūkumā nonākušajām līdzcilvēkiem.

LU PSK studenti un darbinieki!

Aicinām jūs līdz 18.12.2011. atbalstī Ziemassvētku labdarības akciju un sarūpētās pārtikas pakas nodot mūsu iekārtotajā ziedojumu punktā koledžas Dienesta viesnīcā (1. stāvā) – LU PSK 3. korpusā, Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā.

Ko var likt pakā?
Dažādus ilgstoši uzglabājamus pārtikas produktus (piemēram, graudaugus, miltus, eļļu, cukuru, konservus u. c.).
Ziedojumus aicinām sarūpēt individuāli vai kopīgi no kursa. Pārtikas pakas izmēram nav nozīmes. Svarīgi, ka tiek darīts no sirds!

Labdarības pasākums tiek rīkots biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” vadītā projekta – pārtikas banka „Paēdušai Latvijai!” – ietvaros. Vairāk par projektu mājaslapā – www.paedusailatvijai.lv

VAIRO LABO, RADOT PRIEKU CITIEM!
Lai kopā mums izdodas iepriecināt!

LU PSK Studējošā pašpārvalde