Profesionālās pilnveides seminārs, 28.04.2024.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) izsludina pieteikšanos uz vienas dienas maksas profesionālās pilnveides semināru “Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības”.

Norises datumi: 28.04.2024. plkst. 10.00
Norises forma: attālināti, MS Teams platformā
Lektori: Inguta Grinberga, sertificēta kosmētiķe, LU PSK studiju programmas “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža” vadītāja, studiju metodiķe; Jeļena Urbēna, LU PSK lektore, māsa (vispārējās aprūpes māsa).

Kursu apjoms: 8 akadēmiskās stundas (apstiprināts LĀPPOS, Nr. TIP2023/462).
Ārstniecības personām: 8 TIP.
Nozares speciālistiem (frizieri, manikīra speciālisti u.c.): apliecība atbilstoša MK 631 (derīga 5 gadus).

Dalībnieki (mērķauditorija): skaistumkopšanas speciālisti (kosmetoloģijā), kosmētiķi, frizieri, manikīra un pedikīra speciālisti, vizāžisti, skropstu pieaudzēšanas speciālisti u. c.

Higiēnas minimuma kursi ir paredzēti kā obligāta (neformālās izglītības) minimālo higiēnas prasību apguves programma visiem skaistumkopšanas pakalpojuma sniedzējiem, kuri nav sertificētas ārstniecības personas (nav sertificēti kosmētiķi, skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā, kosmetologi vai ir frizieri, manikīra, pedikīra speciālisti, spa speciālisti u.c). Tas nozīmē, ka apgūtiem higiēnas kursiem jābūt visiem skaistumkopšanas speciālistiem, kas nav sertificētas ārstniecības personas.

*Noteikumu Nr. 631 prasības neattiecas uz tetovēšanas, mikropigmentācijas, permanentā grima, skarifikācijas un pīrsinga pakalpojumu sniedzējiem, uz kuriem attiecināmas Ministru kabineta noteikumu Nr. 182 prasības.

Kursu cena: 35 EUR
Pieteikšanās un rēķina apmaksa: līdz 22.04.2024.
Pieteikšanās: rakstot e-pastu – diana.bakane@lupsk.edu.lv, norādot sekojošu informāciju:
vārds, uzvārds, telefona nr., personas kods (tiks izmantots apliecību sagatavošanai), profesija (mērķauditorija)

Kontaktpersona:
Diāna Bakāne, koordinatore
mob. +371 29161494

0
Feed