Profesionālās pilnveides izglītības programma "FIZIKĀLĀ MEDICĪNA UN REHABILITĀCIJA MĀSAS DARBĀ"

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža,
Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā,
ar 2017. gada septembri uzsāks apmācību
profesionālās pilnveides izglītības programmā
”FIZIKĀLĀ MEDICĪNA UN REHABILITĀCIJA MĀSAS DARBĀ” (MAKSAS PROGRAMMĀ).

Izglītojamie, kuri apgūs izglītības programmu un iegūs nepieciešamo zināšanu un prasmju novērtējumu, saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītību.

Mērķauditorija: māsas, kurām ir sertifikāts kādā no pamatspecialitātēm.
Mācību ilgums: 4 mēneši.
Nodarbību norises laiks: piektdienas, sestdienas (katru otro nedēļu) un papildu praktiskās nodarbības, pēc atsevišķa grafika.
Mācību norises vieta: Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža, Vidus prospekts 38, Bulduri, Jūrmala, un praktiskās apmācības bāzēs.
Mācību maksa: 360.00 EUR (85.00 Eur/ mēnesī).

Dokumentus iesūtīt elektroniski uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com vai arī ierodoties personīgi Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā, Administratīvajā korpusā (korpuss Nr. 1., 2.stāvs, 203. kab.) pie Inas Jaunslavietes, iepriekš vienojoties par dokumentu iesniegšanas laiku.

Nepieciešamie dokumenti:

• pases kopija;
  • diploma kopija un diploma sekmju izraksta kopija par māsas kvalifikācijas iegūšanu;
  • vēlama izziņa no darba vietas;
  • uzvārda maiņas gadījumā jāiesniedz laulības apliecības kopija vai izziņa par uzvārda maiņu;
  • pamatspecialitātes sertifikāta kopija.

Informāciju par kursiem varēs uzzināt pa tālruni 29350243 (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00), zvanot lietvedības pārzinei Ārstniecības katedrā Inai Jaunslavietei, vai rakstot uz e-pastu: ijaunslaviete@gmail.com

Sīkāka informācija par profesionālās pilnveides izglītības programmu būs pieejama pēc grupas nokomplektēšanas 2017. gada septembrī.