Profesionālās pilnveides izglītības maksas programma 2018/2019

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospektā 38, Bulduros Jūrmalā) uzsāk pieteikšanos profesionālās pilnveides izglītības programmā ‘’Ārsta palīga darbība ambulatorajā praksē’’ (MAKSAS PROGRAMMA).

Pēc studiju programmas sekmīgas apgūšanas klausītāji iegūs apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi, kas dod iespēju sertificēties kā ambulatorā dienesta ārsta palīgam.

Mērķauditorija: ārsta palīgi vai feldšeri
Mācību ilgums: 8 mēneši (2018. gada oktobris – 2019. maijs)
Nodarbību norises laiks: piektdienas, sestdienas (katru otro nedēļu)
Mācību norises vieta: Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā)

Pieteikties uz apmācības kursiem var, aizpildot pieteikuma formu koledžas mājaslapā, norādot pieprasīto informāciju vai arī ierodoties personīgi, iepriekš vienojoties par dokumentu iesniegšanas laiku, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (korpuss Nr. 1, 2. stāvs., 203. kabinets) pie Inas Jaunslavietes (tel. 29350243, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Pieteikuma forma

Sīkāka informācija par profesionālās pilnveides izglītības programmu būs pieejama pēc grupas nokomplektēšanas 2018. gada septembrī.