Profesionālā tālākizglītības programma “Aprūpētājs” (maksas programma), PIETEIKŠANĀS IR UZSĀKTA!

PIETEIKŠANĀS IR UZSĀKTA! TIEK  VEIKTA DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA.
Pēc profesionālās tālākizglītības programmas sekmīgas apguves, klausītāji iegūst profesionālās kvalifikācijas apliecību un kvalifikāciju “Aprūpētājs”.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža uzsākusi pieteikšanos profesionālās tālākizglītības programmā “Aprūpētājs” (maksas programma).

Apgūstot programmā iekļautos mācību priekšmetus, tiks iegūtas zināšanas un profesionālās prasmes, lai varētu kvalitatīvi sniegt aprūpes pakalpojumus klientiem dzīvesvietā un sociālajās institūcijās.

Mācību ilgums: 640 stundas (no tām 240 stundas ir kvalifikācijas prakse)/ 7 mēneši
Mērķauditorija: personas, kuras ieguvušas vidējo izglītību
Mācību norises laiks: piektdienas un sestdienas
Īstenošanas veids: attālināti (kontaktstundas - klātienē, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā, Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā)
Mācību maksa: 80 EUR/ mēnesī
Mācības sākas: 2022. gada 4. martā

Pieteikties var sūtot vēstuli uz e-pastu: kristine.vitolina@lupsk.edu.lv
Pieteikumā nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, tel. nr. un e-pastu.

Sīkāka informācija, zvanot: 29487264 (darba dienās plkst. 9.00-17.00, Kristīne Vītoliņa)