Pievienojies koledžas komandai DNB Stipro skrējienā un Lattelecom Rīgas maratonā!

Pieteikšanās koledžas komandā uz Lattelecom Rīgas maratonu līdz 26.02.2016., sūtot savu pieteikumu komandas koordinatoram Tomam Veldrem, R2A, e-pastu uz toms.veldre@gmail.com.


Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums Lattelecom Rīgas maratonam.
Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru, norādot distanci.
Dalības maksa koledžas komandas dalibniekiem tiek segta no Studējošo pašpārvaldei piešķirtā finansējuma, nokļūšanu pasākuma norises vietā koledža nenodrošinās.


Kas? Lattelecom Rīgas maratons
Kur? Rīga, starta un finiša vieta 11. Novembra krastmala
Kad? 2016. gada 15. maijā


Lattelecom Rīgas maratona mērķis un uzdevumi:
- Veicināt skriešanas popularitāti kā veselīga un sportiska dzīves veida sastāvdaļu.
- Celt Lattelecom Rīgas maratona prestižu Baltijas jūras reģionā, piesaistīt Rīgas pilsētai starptautiskos maratontūristus un veidot Rīgas reputāciju un zīmolu ārvalstīs un Latvijā.
- Radīt unikālu, ikvienam pieejamu uz veselīgu dzīvesveidu balstītu notikumu uzņēmumiem, komandas saliedēšanai.
- Noteikt Latvijas izturīgākos garo distanču skrējējus.


Vairāk par Lattelecom Rīgas maratonu – www.lattelecomrigasmaratons.lv


Pieteikšanās koledžas komandā uz DNB Stipro skrējienu līdz 12.03.2016., sūtot savu pieteikumu komandas koordinatoram Tomam Veldrem, R2A, e-pastu uz toms.veldre@gmail.com.


Kā e-pasta tematu norādīt – Pieteikums DNB Stipro skrējienam.
Pieteikumā norādīt – vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru, norādot individuālais skrējiens vai komandā.
Dalības maksa koledžas komandas dalibniekiem tiek segta no Studējošo pašpārvaldei piešķirtā finansējuma, nokļūšanu pasākuma norises vietā koledža nenodrošinās.


Kas? DNB Stipro skrējiens
Kur? Atpūtas un sporta kompleksā “Zelta Zirgs”, Ķegumā
Kad? 2016. gada 7. maijā


„DNB Stipro skrējiens” ir starptautisks pasākums, Austrumeiropā pirmais (noris kopš 2010. gada) un vienīgais šāda veida izturības skrējiens, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tas ir sportisks izaicinājums ikvienam, jo sacensības notiek neierastā vidē. Pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu.


Vairāk par DNB Stipro skrējienu – www.thestrongrace.com

0
Feed