Piesakies „DNB Stipro skrējienam” un pārstāvi koledžu!

Februāra sākumā ar skrējienu 97 metru augstajā Rīgas radio un televīzijas tornī tika oficiāli atklāta pieteikšanās jau astotajam „DNB Stipro skrējienam”. Tas šogad notiks 7.maijā, un pasākuma norisē gaidāmas vairākas būtiskas izmaiņas, tostarp jauna pasākuma norises vieta un nosaukums, kā arī sagatavošanās treniņprogramma.


Pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē „DNB Stipro skrējiens” šogad norisināsies atpūtas un sporta kompleksā „Zelta Zirgs”, Ķegumā, tādējādi piedāvājot pasākuma dalībniekiem mūsdienīgāku vidi un kvalitatīvākus servisa pakalpojumus. Savukārt jau no 14. februāra ikviens „DNB Stipro skrējiena” dalībnieks aicināts piedalīties organizatoru piedāvātajos treniņos.


„Pasākums ir ikgadējs notikums par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienai, lai stiprākajiem latviešiem, tajā skaitā arī studentiem, dotu iespēju netradicionālā veidā atzīmēt šos svētkus. Piedalīšanās „DNB Stipro skrējienā”, neskatoties uz to, esi dalībnieks vai līdzjutējs, ir veids, kā parādīt, ka esi savas valsts patriots. To raksturo spēks, izturība, dalībnieku neizsīkstošais gribasspēks, neatlaidība un finišā – liels gandarījums par paveikto,” atklāj „DNB Stipro skrējiena” projekta direktors Gatis Dzeguze.


Šogad Austrumeiropā pirmais un Baltijā vienīgais šāda veida masu izturības skrējiens nesīs DNB bankas vārdu. Ar šī uzņēmuma atbalstu skrējiens ar vēl lielāku sparu turpinās uzsākto kursu, lai noturētu savas pozīcijas Latvijas lielāko tautas sporta notikumu Top 5 sarakstā.


DNB bankas Mārketinga un komunikācijas pārvaldes vadītājs Kristians Pudans: „Mēs redzam, ka arvien vairāk cilvēku Latvijā pievēršas veselīgam un aktīvam dzīvesveidam, kas līdzi sev nes arī lielāku mobilitāti. „DNB stipro skrējiens” ir unikāla sporta aktivitāte, jo apvieno kā fiziskus, tā morālus pārbaudījumus. Izpalīdzība un komandas gars vieno gan skrējējus, gan atbalstītājus, tā ir iespēja parādīt savu spēku un spēju uzvarēt sevi, tāpēc esam patiesi priecīgi, ka šogad varam kļūt par daļu no šī pasākuma un kopīgiem spēkiem veicināt tā izaugsmi.”


Kā norāda atpūtas un sporta kompleksa „Zelta Zirgs” īpašnieks Kristers Serģis: „Pasākums jaunajā trasē iegūs „jaunu elpu”. Trase būs daudzveidīgāka, tās konfigurācijā izmantos cieto segumu, kāpumus un tramplīnus. Dalībniekiem būs pieejamas brīvdabas dušas, kā arī daudz plašākas autostāvvietas. Uz norises vietu ērti varēs nokļūt gan ar privāto, gan sabiedrisko transportu - īpaši draudzīga ir vilcienu satiksme. Savukārt skatītājiem trase būs pārredzamāka un mediķiem - izbūvēti speciāli piebraucamie ceļi.”


Solījumu kļūt par skrējiena vēstnešiem klātienē Rīgas radio un televīzijas tornī deva arī aktieris Lauris Dzelzītis. „DNB Stipro skrējiens” ir labs atskaites punkts katram pašam, lai regulāri spētu uzturēt sevi labā fiziskajā formā. Tas, manuprāt, ir grūtākais un vispusīgākais skrējiens Latvijā, salīdzinot ar citiem skriešanas pasākumiem. Ja esi piedalījies „DNB Stipro skrējienā”, noteikti vari uzsist sev pa plecu, jo tas ir tā vērts,” teic Dzelzītis.


Viņš aicina arī topošos un esošos studentus savu izturību pārbaudīt šajā skrējienā, jo, kā katru gadu, īpaša balva tiks pasniegta komandai, kura trasē uzrādīs vislabāko rezultātu starp visām Latvijas augstāko izglītības iestāžu komandām.


Lai laikus sagatavotos „DNB Stipro skrējienam” un iegūtu labāku fizisko formu, skrējiena dalībnieki aicināti apmeklēt sagatavošanās treniņus. Tos otro gadu vadīs četri profesionāli, fiziski un garīgi spēcīgi un azartiski treneri no sporta kluba „Centrs” – Juta Ivanova, Danute Tamme, Pāvels Fjodorovs un Uldis Borskis.


Treniņi norisināsies trīs reizes nedēļā. Piektdienās 19.30 un sestdienās 15.00 paredzēta „DNB Stipro skrējiena” nodarbība sporta klubā „Centrs”, kad pieejama tiem dalībniekiem, kuri iegādāsies bezierobežojumu abonementu par īpašo „DNB Stipro skrējiena” dalībniekiem paredzēto cenu. Savukārt no 14.feburāra ikviens „DNB Stipro skrējiena” dalībnieks svētdienās plkst. 12.00 aicināts piedalīties bezmaksas treniņos Zaķusalā.


Ņemot vērā, ka šogad Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadiena, proti, 4.maijs ir trešdiena, pasākums norisināsies sestdienā, 7.maijā, lai nākamā diena būtu brīva un dalībnieki varētu atgūt spēkus, tādējādi arī dodot iespēju skrējienā piedalīties ārzemju viesiem. To skaits pēdējos gados ir krasi palielinājies, īpaši no Lietuvas un Igaunijas.


Līdzīgi kā pērn dalībnieki var izvēlēties savām spējām un vēlmēm atbilstošāko starta grupu. Profesionāli sportisti un cilvēki ar augstu fizisko sagatavotību var pietiekties Elites grupā, bet tie, kuriem trasē uzrādītais rezultāts nav tik svarīgs un kuri vairāk vēlas pierādīt sev, ka spēj uzveikt „DNB Stipro skrējiena” izaicinājumu, aicināti skriet Masu grupā.


Sīkāka informācija par pasākumu mājaslapā www.dnbstiproskrejiens.lv.

0
Feed