Piesaki komandu SP pasākumam “Erudīts 2023”!

Sveiciens visiem erudītajiem Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) studējošajiem! Priecājamies izziņot komandu pieteikšanos uz gada atraktīvāko un izzinošāko Studējošo pašpārvaldes pasākumu “ERUDĪTS”, ko rīkojam Latvijas valsts svētku mēnesī.

KAS DARĀMS, LAI PIEVIENOTOS PASĀKUMAM:
1. Piesaki komandu!
Līdz 13.11.2023. atsūti savu komandas pieteikumu uz SP e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com
(Komandu veido 4 studenti, 1 kapteinis un 3 komandas locekļi, komandu var veidot dažādu kursu studenti.)
Pieteikumā jānorāda šāda informācija:
komandas nosaukums, informāciju par visiem dalībniekiem (vārds, uzvārds, kurss), komandas kapteiņa mobilā telefona numurs un e-pasts.
2. Sagatavojiet komandas īsu pieteikuma vizītkarti!
(Brīvā formā līdz 1-2 min., žūrija vērtēs katras komandas radošo pieteikumu.)

“ERUDĪTS 2023” NORISES LAIKS:
15.11.2023. plkst. 16.00 – LU PSK 1. korpusa zālē (Vidus prospektā 38, Jūrmalā).

KONKURSA UZDEVUMI:
konkursa pārbaudījumos tiks vērtētas komandu zināšanas par LU PSK un Latviju, būs dažādi erudīcijas uzdevumi.

NEATSTĀJ PIETEIKUMA NOSŪTĪŠANU UZ PĒDĒJO BRĪDI – komandu skaits ir ierobežots!!! Esi erudīts – piesaki komandu, nāc atbalsti savējos un pavadi laiku kopā ar studiju biedriem!

Pirmo trīs vietu ieguvējiem – vērtīgas balvas!

Godināsim Latvijas valsts svētku mēnesi kopā!
Uz tikšanos “Erudīts 2023”!
LU PSK Studējošās pašpārvaldes komanda

Informējam, ka Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” reģ. nr. 90000031813 (turpmāk – Pārzinis) organizētajā pasākumā, iespējama šī pasākuma fotografēšana un/vai filmēšana, kuras rezultātā iegūtās fotogrāfijas un/vai videoierakstus Pārzinis ir tiesīgs izmantot Pārziņa komunikācijas kanālos (www.psk.lu.lv, Facebook) un drukas darbos. Datu izmantošanas mērķis: arhīva veidošanas, pamatdarbības un sabiedrisko attiecību pasākumu atspoguļošanas, kā arī mārketinga nolūkiem. Sīkāka informācija pieejama klātienē: Vidus prospektā 38, Jūrmalā, LV-2010.