Piesaki komandu SP pasākumam “Erudīts 2022”!

Sveiciens visiem erudītajiem Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) studējošajiem! Ir prieks atjaunot koledžas Studējošo pašpārvaldes novembra tradīciju – par godu Latvijas valsts svētku mēnesim kopā pulcēties uz gada atraktīvāko un inteliģentāko pasākumu “ERUDĪTS”!

KAS DARĀMS, LAI PIEVIENOTOS PASĀKUMAM:
1. Piesaki komandu!
Līdz 21.11.2022. atsūti savu komandas pieteikumu uz SP e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com
(Komandu veido 4 studenti, 1 kapteinis un 3 komandas locekļi, komandu var veidot dažādu kursu studenti.)
Pieteikumā jānorāda šāda informācija:
komandas nosaukums, informāciju par visiem dalībniekiem (vārds, uzvārds, kurss), komandas kapteiņa mobilā telefona numurs un e-pasts.
2. Sagatavojiet komandas īsu pieteikuma vizītkarti!
(Brīvā formā līdz 1-2 min., žūrija vērtēs katras komandas radošo pieteikumu.)

“ERUDĪTS 2022” NORISES LAIKS:
23.11.2022. plkst. 16.00 – LU PSK 1. korpusa zālē (Vidus prospektā 38, Jūrmalā).

KONKURSA UZDEVUMI:
konkursa pārbaudījumos tiks vērtētas komandu zināšanas par LU PSK un Latviju, būs dažādi erudīcijas uzdevumi.

NEATSTĀJ PIETEIKUMA NOSŪTĪŠANU UZ PĒDĒJO BRĪDI – komandu skaits ir ierobežots!!! Esi erudīts – piesaki komandu, nāc atbalsti savējos un pavadi laiku kopā ar studiju biedriem!

Pirmo trīs vietu ieguvējiem – vērtīgas balvas!

Godināsim Latvijas valsts svētku mēnesi kopā!
Uz tikšanos “Erudīts 2022”!

Informējam, ka Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” reģ. nr. 90000031813 (turpmāk – Pārzinis) organizētajā pasākumā, iespējama šī pasākuma fotografēšana un/vai filmēšana, kuras rezultātā iegūtās fotogrāfijas un/vai videoierakstus Pārzinis ir tiesīgs izmantot Pārziņa komunikācijas kanālos (www.psk.lu.lv, Facebook) un drukas darbos. Datu izmantošanas mērķis: arhīva veidošanas, pamatdarbības un sabiedrisko attiecību pasākumu atspoguļošanas, kā arī mārketinga nolūkiem. Sīkāka informācija pieejama klātienē: Vidus prospektā 38, Jūrmalā, LV-2010.