Piesaki komandu “Erudīts 2018”!

Sveiciens visiem erudītajiem studentiem!

Arī šogad nemainām mūsu koledžas skaisto tradīciju – Latvijas valsts svētku mēnesī LU PSK Studējošo pašpārvalde organizē un aicina uz gada atraktīvāko un inteliģentāko pasākumu “Erudīts 2018”! Ar prieku izziņojam, ka pasākums šogad norisināsies arī LU PSK Rēzeknes filiālē!

NORISES LAIKS:
14. 11.2018. plkst. 15.30 – “Erudīts 2018” Jūrmalā (LU PSK 1. korpusa zālē – Vidus prospektā 38).
20.11.2018. plkst. 15.00 – “Erudīts 2018” Rēzeknē (LU PSK Rēzeknes filiālē – Raiņa ielā 5a).

KOMANDU PIETEIKŠANĀS:
Līdz 12.11.2018. pasākumam “Erudīts 2018” Jūrmalā (sūtot pieteikumu uz e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com)
Līdz 15.11.2018. pasākumam “Erudīts 2018” Rēzeknē (sūtot pieteikumu uz e-pastu: pr.agnesegrase@gmail.com)

Konkursa pārbaudījumos tiks vērtētas komandu zināšanas par Latviju un mūsu koledžu – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu.

KĀ PIETEIKTIES?
1) Izveidojiet komandu (1 kapteinis + 3 dalībnieki, komandas dalībnieki var būt no dažādām studiju programmām un kursiem)!
2) Izdomājiet komandai nosaukumu!
3) Sagatavojiet mājasdarbu – īsu un kodolīgu komandas pieteikumu, brīvā formā līdz 1-2 min.!
4) Piesakiet komandu, sūtot e-pastu (pieteikumā norādīt – komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus, kursu, e-pastus, kontakttālruni).

KOMANDU SKAITS IEROBEŽOTS!
Nenokavē pieteikšanos!
Esi erudīts – piesaki komandu, nāc atbalsti savējos un pavadi laiku kopā ar studiju biedriem!

Pirmo trīs vietu ieguvējiem – vērtīgas balvas!
Aktīvākajiem skatītājiem/ līdzjutējiem – pārsteiguma balvas!

Atskats uz “Erudīts 2017"

Svinēsim Latvijas valsts simtgades svētku mēnesi kopā!
Uz tikšanos "Erudīts 2018" Jūrmalā un Rēzeknē!
Tava – LU PSK Studējošo pašpārvalde

Informējam, ka Latvijas Universitātes aģentūras “Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža” reģ. nr. 90000031813 (turpmāk – Pārzinis) organizētajā pasākumā, iespējama šī pasākuma fotografēšana un/vai filmēšana, kuras rezultātā iegūtās fotogrāfijas un/vai videoierakstus Pārzinis ir tiesīgs izmantot Pārziņa komunikācijas kanālos (www.psk.lu.lv, Facebook) un drukas darbos. Datu izmantošanas mērķis: arhīva veidošanas, pamatdarbības un sabiedrisko attiecību pasākumu atspoguļošanas, kā arī mārketinga nolūkiem. Sīkāka informācija pieejama klātienē: Vidus prospektā 38, Jūrmalā, LV-2010.