Pieredzes apmaiņas brauciens, 18.–22.05.2016.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas delegācija – Ārstniecības katedras un Medicīnas tehnoloģiju katedras studējošie, pārstāvji no koledžas Studējošo pašpārvaldes un lektores Maira Lāce un Olga Rozentāle no 2016. gada 18. maija līdz 22. maijam viesojās koledžas sadarbības augstskolā Polijā – The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz.

Šāds pieredzes apmaiņas brauciens starp abām augstskolām tika organizēts jau trešo reizi, kad delegāciju dalībnieki tiek iepazīstināti ar augstskolām, notiek tikšanās ar pasniedzējiem un studentiem, tiek apmeklētas veselības aprūpes iestādes, tiek rīkotas ekskursijas, iepazīstinot ar apkārtnes ievērojamākajiem kultūrvēstures objektiem.

Šogad vizītes laikā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas delegācijas dalībnieki apmeklēja The President Stanislaw Wojciechowski Higher Vocational State School in Kalisz organizēto forumu, kas veltīts sieviešu veselībai.