Piedalies Jūrmalas pavasara sporta svētkos, 23.04.2017.

Atbalsti veselīgu dzīvesveidu, pārstāvi koledžu Jūrmalas pavasara sporta svētkos!

23. aprīlī Jūrmalā, Majoru pludmalē, norisināsies Jūrmalas pavasara sporta svētki, ko organizē SIA “Alpha Baltic Media” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi un Latvijas Tautas sporta asociāciju.

Pieteikšanās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) komandā līdz 19.04.2017. plkst. 12.00, sūtot savu pieteikumu uz Studējošo pašpārvaldes e-pastu: lupsk.studenti@gmail.com.

Kā e-pasta tematu norādīt: Pieteikums Jūrmalas pavasara sporta svētkiem.
Pieteikumā norādīt: vārdu, uzvārdu, dzimšanas datus (dd/mm/gggg), e-pastu, kursu (piem., M1A), tālruņa numuru, norādot izvēlēto distanci.
Koledžas komandas dalībniekiem: dalība bez maksas.

Distances:

10 km skrējiens.
Starta/finiša zona atrodas Majoru pludmalē. Trase marķēta Jūrmalas pludmalē. Trases segums 100% smiltis. Laika limits 1.5 stundas.

5 km skrējiens.

Bērnu 0.5-1 km skrējiens.
Starta/finiša zona atrodas Majoru pludmalē. Trase marķēta Jūrmalas pludmalē. Trase izvietota starta finiša zonā. Trases garums 500m - 1 km - atkarībā no vecuma grupas. Trases segums 100% smiltis. Bērnu distancē drīkst startēt bērni līdz 12 gadu vecumam. Vecākiem sacensību laikā trasē atrasties ir aizliegts.

Nūjošana 5 km distance (tautas klase).
Starta/finiša zona atrodas Majoru pludmalē. Trase marķēta Jūrmalas pludmalē. Trases segums 100% smiltis. Dalībnieki startē vīriešu un sieviešu konkurencē bez dalījuma vecuma grupās. Laika limits 2 stundas.

Nūjošana 10 km distance (sporta klase).
Starta/finiša zona atrodas Majoru pludmalē. Trase marķēta Jūrmalas pludmalē. Trases segums 100% smiltis. Dalībnieki startē vīriešu un sieviešu konkurencē trijās vecuma grupās. Laika limits 2 stundas.

Nūjošana 21 km distance (sporta klase).
Starta/ finiša zona atrodas Majoru pludmalē. Trase marķēta Jūrmalas pludmalē. Trases segums 100% smiltis. Dalībnieki startē vīriešu un sieviešu konkurencē trijās vecuma grupās. Laika limits 3,5 stundas.

Vairāk par pasākumumaratoni.lv