pilna klase ar studentiem

Pasaules sirds dienas aktivitātes koledžā

Otrdien, 29. septembrī, Pasaules sirds dienā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programmas “Māszinības” 3. kursa studentiem bija iespēja klausīties Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas virsārsta akūtajā kardioķirurģijā asoc. prof. Ulda Strazdiņa vieslekciju “Kardioloģisko slimnieku aprūpe sirds mazspējas ķirurģiskā ārstēšanā”.

Sirds veselības mēneša ietvaros LU PSK studējošajiem tika organizētas vairākas vieslekcijas par pacientu aprūpi kardioķirurģijā, ko vadīja Latvijas vadošie speciālisti šajā nozarē, pie studējošajiem viesojās – asoc. prof. P. Stradiņš, asoc. prof. U. Strazdiņš, dr. med. M. Kalējs, dr. M. Ērglis.

LU PSK aicina ikvienu pievērst uzmanību savai sirds veselībai un iesaistīties sirds veselības veicināšanas aktivitātēs!

Janeta Strazdiņa,
LU PSK Ārstniecības katedras vadītāja