(papildināts13.12.2012.) Viktorīna LU PSK studentiem līdz 10.decembrim (ieskaitot)

LIELS PALDIES VISIEM, KAS PIEDALĪJĀS !

Sveicam

Sonetu Grosbergu
jautājumu viktorīnas neapšaubāmu uzvarētāju! Kāpēc neapšaubāmu? Tāpēc, ka piedalījās!

Sveicam 1. kursa laborantus

Kā labākā tematiskā plakāta veidotājus:
Lieni Vilkaušu
Megiju Ādamsoni
Sonetu Grosbergu

Diemžēl, drosmīgo kolāžu veidotāju neatradās, tāpēc arī balva nevienam nepienākas! :)

Piedalies interaktīvā jautājumu viktorīnā!
Viktorīnas Jautājumi pasaules AIDS dienas pasākumu ietvaros 1. daļa! Aptauja tiek pagarināta līdz 10.12.2012. (ieskaitot).

Esi atsaucīgs - piedalies!
tiešā adrese ir:

www.visidati.lv/aptauja/747175388/

Balva tiks izlozēta pareizo atbilžu sniedzēju starpā.

Atceries! Brīvajā brīdī izveido kolāžu! Labākā tiks apbalvota!
Visas dienas laikā, laboratorijas korpusā 3. stāvā.
Neatstāsim bez uzmanības šo dienu arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā......
Atgādināsim par AIDS infekcijas slimības aktualitāti un
demonstrēsim solidaritāti tās mazināšanā.

NEPALIEC MALĀ !
Katram ir iespēja piedalīties un nopelnīt noderīgu balvu, kuru ir sarūpējusi studentu pašpārvalde!
līdz 10.12.2012. (ieskaitots)
1. Piedalies interaktīvā jautājumu viktorīnā. Balva tiks izlozēta pareizo atbilžu sniedzēju starpā.
Visos trijos koledžas mācību ir atrodami dažāda satura informatīvie plakāti, kurus Jums sarūpēja studenti no studiju programmas “Biomedicīnas laborants”.
2. Brīvajā brīdī izveido kolāžu. Visas dienas laikā, laboratorijas korpusā 3. stāvā. Visnovērtētākā tiks apbalvota.