Norisinājusies izstāde “Skola 2019”

Šī gada marta mēneša pirmajā nedēļas nogalē no 1. līdz 3. martam Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” (Rīgā) norisinājās lielākā izglītības izstāde Latvijā – “SKOLA”, kurā jau 20. gadu pēc kārtas piedalījās arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK).

Izstādei “SKOLA” šis bija jubilejas gads, jo vērienīgais notikums, kurā aktīvā un radošā atmosfērā apmeklētājiem tiek piedāvāta daudzpusīga informācija par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, norisinājās jau 25. gadu. Izstādes svinīgajā atklāšanā piedalījās Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, svētku notikuma uzrunā Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT 1” valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle dalījās atmiņās par to, kā radās ideja par šāda veida izstādes nepieciešamību, izstādes “Skola” vadītājs Valts Jirgensons pateicās ilggadējiem izstādes dalībniekiem, starp kuriem bija arī LU PSK. Pateicību par sadarbību no organizatoriem saņēma koledžas direktore Ilga Eriņa.


LU PSK stendā kā ikkatru gadu interesentus sagaidīja koledžas docētāji, studējošie un absolventi. Trīs izstādes “SKOLA 2019” dienas aizritēja aktīvā komunikācijā un rosībā, koledžas pārstāvji iepazīstināja ar studiju iespējām, atbildēja uz interesējošajiem jautājumiem, piedāvāja iesaistīties sagatavotajās aktivitātēs.

Izstādes “SKOLA” rīkotāji jubilejas gadam par godu rīkoja akciju “Svētki mums – kūkas jums!”, kurā aicināja izstādes dalībniekiem piedalīties, iesniedzot svētku kūku no savas izglītības iestādes. Kopumā akcijā tika iesniegtas 17 kūkas, kuras kopā svēra 100 kg. Atklāšanas dienā izstādes apmeklētāji tika aicināti uz degustāciju. Par sev tīkamāko kūku trīs izstāžu dienu garumā norisinājās Facebook balsojums, kurā lielāko balsu skaitu ieguva LU PSK Studējošo pašpārvaldes gatavotā kūka.

FOTOATSKATS

Paldies, koledžas komandai – studentiem, absolventiem, lektoriem – par veiksmīgo sadarbību un aktīvo līdzdalību, organizējot LU PSK dalību izstādē “SKOLA 2019”! Paldies, apmeklētājiem par interesi un iesaistīšanos piedāvātajās aktivitātēs! Paldies, P1A kursa studentēm, par drosmīgās kūkas idejas realizēšanu un ieguldīto darbu! Paldies, akcijas “Svētku mums – kūkas jums!” balsotājiem!

Patiesā cieņā,
Agnese Grase
LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste

0
Feed