LU PSK dalība izglītības izstādē “SKOLA 2022”

No 11. līdz 13. martam izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, norisinājās jau 27. Starptautiskā izglītības izstāde "SKOLA". Starp Latvijas lielākās izglītības izstādes dalībniekiem aktīva bija arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) komanda, kas trīs norises dienas koledžas stendā apmeklētājiem sniedza informāciju par studiju iespējām koledžā un piedāvāja iesaistīties aktivitātēs.

FOTOATSKATS

LU PSK stendā interesentus laipni sagaidīja koledžas studenti un Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, kas dalījās savā studiju pieredzē, absolventi informēja par karjeras veidošanas iespējām veselības un sociālās aprūpes nozarē, stāstīja par turpmākajām studiju iespējām bakalaura programmās, docētāji atbildēja uz jautājumiem par studija procesa organizēšanu, par zināšanām un prasmēm, kas tiks iegūtas studējot pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās, ko realizē LU PSK gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē.

LU PSK administrācija izsaka pateicību koledžas komandai – kolēģiem, studentiem, absolventiem – paldies katram par sadarbību, atsaucību un veikto ieguldījumu, pārstāvot koledžu nozīmīgajā notikumā!