Norisinājusies 9. LU PSK un LU RMK studentu konference

Ceturtdien, 26. aprīlī, jau devīto reizi notika Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) un Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas (LU RMK) organizētā studentu zinātniskā konference. Šogad konference tika veltīta ļoti aktuālai tēmai “SĀPES” un tā norisinājās LU PSK (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā).

FOTOATSKATS

Konferenci atklāja Latvijas Sāpju izpētes Biedrības biedre Dr. Maija Māliņa, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, ar tēmu “Sāpju veidi un ārstēšanas pamatprincipi”. Diskusijas par tēmu nerima vēl ilgi pēc konferences beigām.

Turpinājumā un ar savu pētījumu rezultātiem konferencē dalījās 21 students no abām koledžām.
Īpašs paldies LU PSK studentēm: Aivai Aparjodei, Andrai Reihmanei, Svetlanai Ivanovai, Viktorijai Ardinskai un Elvitai Reķēnai. Konferences laikā klausītāji tika iepazīstināti ar tādiem praktiskajiem pētījumiem kā “Pēdu deformāciju izraisīta metatarsalģija”, “Sportistu viedoklis par ārstniecisko masāžu”, “Saspringuma galvassāpju profilakse jauniešu vidū”, “Intraosālās pieejas izmantošana NMP”, “Klasiskā masāža kā preventīvais pasākums klienta darba vietā” kā arī ar daudziem citiem pētījumiem, ar kuriem iespējams iepazīties konferences programmā (.PDF).

Ikgadējā studentu zinātniskā konference tiek rīkota ar mērķi nodrošināt pētījumu rezultātu, ideju un domu apmaiņu studentu starpā. Studentu zinātniskā konference notiek kopš 2009. gada.

Paldies, visiem aktīvajiem un zinātkāriem LU PSK un LU RMK studentiem!
Paldies, LU PSK docētājiem – Mārai Tračumai, Dagnijai Gulbei, Mārītei Saulītei, Rafaelam Ciekuram