Norisinājušās LU PSK Atvērto durvju dienas 2017/ 2018

Marts, katra studiju gada ietvaros, ir mēnesis, kad Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) tiek organizētas Atvērto durvju dienas un uz koledžu tiek aicināti interesenti, kuri nākotnes profesijas izvēli vēlas saistīt ar veselības aprūpes, skaistumkopšanas vai sociālās labklājības nozari.

Šogad apmeklētāji jo īpaši tika gaidīti 15. un 22. martā. Atvērto durvju dienās viesus sagaidīja Studējošo pašpārvalde, koledžas administrācijas darbinieki un lektori. Apmeklētājiem tika izrādīta koledža, sniegta informācija par studiju programmām un studiju procesu, kā arī bija iespēja saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem. Lektoru vai studējošo uzraudzībā viesi tika aicināti iesaistīties dažādās aktivitātes, kas ļāva praktiski darboties, lai iepazītu kādu no deviņām profesiju, ko var apgūt koledžā.

FOTOATSKATS

Lai vairāk iepazītu ārsta palīga profesiju, 22. marta LU PSK Atvērto durvju dienā piedalījās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) 184. brigāde. Sadarbība ar NMPD Atvērto durvju dienas organizēšanā veiksmīgi turpināta jau otro gadu pēc kārtās. Tā interesentiem tika nodrošināta iespēja apskatīt dienesta automašīnu, profesionālo aprīkojumu un iztaujāt brigādes mediķus par ikdienas pienākumiem un atbildību.

Abās atvērto durvju dienās bija novērojama liela apmeklētāju interese. Koledžā interesenti bija ieradušies gan individuāli, gan organizētās mācību ekskursiju grupās, ko bija pieteikuši pedagogi – karjeras konsultanti.