Norisinājies LU PSK pasākums studentiem “ERUDĪTS 2022”

Trešdien, 23. novembrī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) pēc trīs gadu pārtraukuma norisinājās pasākums “Erudīts”, ko rīkoja Studējošo pašpārvalde (SP) sadarbībā ar koledžas darbinieku komandu.

FOTOATSKATS

Ik studiju gadu par godu Latvijas valsts svētkiem un LU PSK dibināšanas mēnesim koledžas zālē pulcējas kupls pulks studējošo, lai kopā pozitīvā atmosfērā pavadītu izzinošu pēcpusdienu, un, apliecinātu cieņu Latvijai un savai medicīnas koledžai.

Šī gada pasākumam “Erudīts” savu dalību bija pieteikušas deviņas studentu komandas, starp kurām bija arī LU PSK Rēzeknes filiāles studentu komanda.

Pasākumu atklāja un veiksmi dalībniekiem vēlēja LU PSK direktore Iveta Strode un SP vadītāja Gerda Gustsone. Turpinājumā konkursa “Erudīts 2022” uzdevumu daļu vadīja LU PSK Sociālās aprūpes katedras vadītāja Ina Vīksniņa.

Konkursu uzsākot, komandas žūrijai un līdzjutējiem demonstrēja sagatavotos mājasdarbus – savas komandas pieteikuma vizītkarti, kas bija radošas un izpelnījās auditorijas ovācijas.

Nemainot konkursa tradīciju, kā pirmais uzdevums dalībniekiem bija tests, kurā tika pārbaudītas zināšanas par dažādiem faktiem par Latviju. Turpinājumā sekoja dažādi uzdevumi – jārisina loģikas un vērības uzdevumi, jāapliecina zināšanas par LU PSK un tās infrastruktūru, jārisina rēbuss par Latvijas pilsētām, jāatpazīst Latvijā un LU PSK zināmas personības pēc piedāvātajiem balss fragmentiem.

Kopvērtējumā 1. vietu ieguva studentu komanda “Laboranti 2022” (L1A kurss), 2. vietu – komanda “ĒNAS” (SR1A kurss), 3. vietu – komanda “Pes Sapientis” (P1A kurss).

Paldies, visām “Erudīts 2022” studentu komandām par atsaucību un dalību pasākumā, paldies atraktīvajiem līdzjutējiem par kopābūšanu un komandu atbalstīšanu, paldies – koledžas darbinieku komandai par uzdevumu sastādīšanu, SP komandai – par skaisto zāles noformējumu!

Uz tikšanos nākamajos SP pasākumos!