Kopfoto "Erudīts" 2019

Trešdien, 27. novembrī, norisinājies “Erudīts 2019”

Trešdien, 27. novembrī, atraktīvā un sirsnīgā gaisotnē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) norisinājās ikgadējais rudens pasākums “Erudīts”, ko organizēja Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar koledžas administrāciju un docētājiem. Šī gada pasākums tika veltīts LU PSK 80 jubilejas gadam un Latvijas valsts svētku mēnesim.

FOTOSKATS

Nemainot iepriekšējo gadu tradīciju, pasākuma dalībnieki un apmeklētāji pirms konkursa norises tikai aicināti pulcēties koledžas pagalmā, kur no svecītēm kopīgi izveidoja izgaismotu simbolu. 

Saņemot LU PSK direktores Ilgas Eriņas veiksmes vēlējumus, komandas uzsāka konkursu. Kopā pasākumā piedalījās 12 studējošo komandas. Lielākās ovācijas zālē valdīja brīdī, kad komandas atrādīja sagatavotos mājasdarbus – komandu vizītkartes. Turpinājumā starp komandām bija jūtams azarts un cīņasspars. 


Konkurss tika atklāts ar tradicionālo pārbaudījumu – testu, kurā komandas demonstrēja savas zināšanas jautājumos gan par koledžu, gan Latviju. Īpaša koncentrēšanās komandām bija nepieciešama loģikas uzdevumā. Uzdevumā par koledžu komandas pārliecinājās, cik zinoši ir par savu izglītības iestādi. Dalībniekiem arī bija jāapliecina, cik labi pārzina ārstnieciskos augus, vai orientējas Latvijas pilsētās, vai spēj uzminēt dziesmu pēc dzirdētā nodungotā fragmenta.

Kopvērtējumā sīvā cīņā godpilno 1. vietu izcīnīja komanda „Biomedical United” (L2A kurss), 2. vietā ierindojās komanda „Murziki” (M2B kurss), bet 3. vietu ieguva komanda „Gudrīši” (AM1A kurss).


Paldies, visām lieliskajām komandām par dalību pasākumā – konkursā “Erudīts 2019”: “Vītolēni” (SR1A kurss), “Radioaktīvie M&M” (R3A kurss), “Māšuki” (M3A kurss), “Soc(i)Lab(i)” (SR2A, L1A kurss), “Spuldzītes” (R1A kurss), “Klasiskie” (AM2A kurss), “MedVet” (AP3A kurss), “International feets” (P1A un ERSAMUS+ studenti no Vācijas un Bulgārijas), “Peciņas” (P1A kurss).

Paldies par sagatavotajiem uzdevumiem un darbu žūrijā – Diānai Bakānei, Mārai Tračumai, Līgai Priedei, Mairai Lācei, Inai Vīksniņai, Intai Šubrovskai, Aigai Tonnei, Dacei Lagzdiņai, Inai Ozolai, Irīnai Ozoliņai un Maijai Zutei!

Paldies, enerģiskajiem līdzjutējiem par uzmundrinošo atbalstu!

0
Feed