Norisinājies Erasmus+ seminārs, 24.05.2017.

Trešdien, 24. maijā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma organizēja Erasmus+ semināru, kura laikā koledžas studenti dalījās pieredzē par 2016./ 2017. akadēmiskā gada mobilitātes programmā Erasmus+ ietvaros pavadīto prakses laiku ārpus Latvijas. Šogad koledžas studenti mācību prakses bija pavadījuši Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Slovēnijā, Bulgārijā, Itālijā, Lielbritānijā, Spānijā un Portugālē.

Semināra laikā studenti klātesošos iepazīstināja ar savu pieredzi komunikācijā ar partneraugstskolu mentoriem, darba organizēšanu prakses vietās, profesionālajiem, praktiskajiem un sadzīviskajiem ieguvumiem.

Visi programmas Erasmus+ dalībnieki atzina, ka došanās praksē ārpus Latvijas ir veicinājusi pašapziņas celšanos, ir pilnveidotas svešvalodu zināšanas un profesionālās prasmes, iegūti jauni draugi un iepazīta citu valstu kultūra. Kā arī mobilitāšu dalībnieki motivēja 1. un 2. kursu studentus uzdrīkstēties un izmantot piedāvāto iespēju – mācību praksi pavadīt partnervalstīs.

Fotoatskats

MAINI DZĪVI, DOMĀ PLAŠĀK!