​Medicīnas tehnoloģiju katedras studentu konference

2017. gada 28. novembrī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) norisinājās ikgadējā Medicīnas tehnoloģiju katedras studentu konference, kuras tēma šogad bija “Asinsvadu saslimšanu diagnostika un ārstēšana”.

PROGRAMMA (.PDF)

Ar priekšlasījumiem konferencē piedalījās studiju programmu “Radiologa asistents”, “Podoloģija” un “Biomedicīnas laborants” studējošie, kurā prezentēja konferences tēmas interpretāciju no sava studiju programmas viedokļa.

Studiju programmas “Podoloģija” studenti apskatīja tēmas par "Perifērās asinsrites traucējumiem apakšējās ekstremitātēs" un “Asinsvadu saslimšanu izraisītu pēdu čūlu aprūpi podologa praksē”. Tupinājumā sekoja studiju programmas “Biomedicīnas laborants” studentu prezentācijas, kurās uzmanība tika pievērsta tēmai “Materiāla paņemšana mikrobioloģiskiem uzsējumiem no trofiskajām čūlām”, kam sekoja prezentācija par laboratorisko atradi “Akūta koronārā sindroma" gadījumā.

Konferenci noslēdza studiju programmas “Radiologa asistenta” studenti, prezentējot tēmas "Asinsvadiem un asinsvadu radioloģisko izmeklējumu metodēm. Radiācijas drošības pasākumiem", “Aterosklerozes un dziļo vēnu trombozes radioloģiskā izmeklēšanu. Doplerogrāfija kā izvēlētā metode” un “Invazīvās radioloģijas terapeitiskās iespējas pie vaskulārajām patoloģijām”.

Paldies, LU PSK Medicīnas tehnoloģiju katedras studentiem par līdzdalību konferences organizēšanā un piedalīšanos tajā!

FOTOATSKATS

Rūta Melārde-Vāvere
LU PSK studiju programmas “Biomedicīnas laborants”
izglītības metodiķe