LU PSK studentu pasākums Ukrainas atbalstam

Otrdienas, 15. marta, pēcpusdienā Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde rīkoja pasākumu “Jūtot līdzi Ukrainai” koledžas studentiem, kurā aicināja paust atbalstu Ukrainai un Ukrainas studentiem, kam šobrīd karadarbības dēļ ir nācies pārtraukt studijas, ir spiesti pamest valsti vai iesaistīties Ukrainas demokrātijas aizstāvēšanā.

FOTOATSKATS

Pasākuma dalībnieki LU PSK pagalmā pie Ukrainas karoga nolika svecītes, izveidojot gaismas simbolu, un turpinājumā kopā noskatījās režisora Arvīda Krieva filmu “Dancis pa trim” (2014), kuras pamatā ir Voldemāra Kārkliņa romāns "Tikai mīlestība".

LU PSK Studējošo pašpārvalde aicina koledžas studējošos iespēju robežās sniegt palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem, kas šobrīd ir ieradušies Latvijā. Plašāka informācija par palīdzības sniegšanu un organizēšanu Jūrmalā (skatīt šeit) un Rēzeknē (skatīt šeit).