LU PSK studentu komandai 3.vieta prasmju konkursā

Trešdien, 19. aprīlī, Daugavpils Universitātes Daugavpils Medicīnas koledža organizēja 5. Starptautisko studentu meistarības konkursu “Traumas pacienta aprūpe”. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK) konkursā veiksmīgi pārstāvēja LU PSK Rēzeknes filiāles studiju programmas “Ārstniecība” 3. kursa studentu komanda.

FOTOATSKATS

Konkurss, kurā aicināti piedalīties Latvijas medicīnas koledžu studenti un veselības aprūpes nozarē studējošie ārpus mūsu valsts robežām, tiek rīkots ar mērķi sniegt studentiem iespēju vispusīgi parādīt savas zināšanas, prasmes un iemaņas medicīnā.

LU PSK administrācija lepojas ar savas komandas dalību un kopvērtējumā iegūto godpilno 3. vietu, pateicas par ieguldīto darbu komandas sagatavošanā kolēģiem Maijai Zutei un Uldim Ceriņam. Paldies par koledžas pārstāvēšanu, laiku, kas tika veltīts, un teicamo dalību AP3R studentiem – Olgai Saveļjevai, Viktorijai Višņakovai, Mairitai Vaivodai, Mārtiņam Babrim un Marinai Paceikai!