LU PSK studentu dalība “Labo darbu nedēļa 2021”

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde (LU PSK SP) no š. g. 4. oktobra līdz 10. oktobrim aicināja studējošos piedalīties akcijā “Labo darbu nedēļa 2021”, lai sarūpētu nepieciešamo ziedojumu Slokas dzīvnieku patversmei.

Labdarības akcijas norises laikā koledžas ierīkotajā ziedojumu punktā bija vērojam aktīva studējošo līdzdalība. Nedēļas laikā tika sarūpēta barība dzīvniekiem, rotaļlietas, peldi, vilnas segas un citas nepieciešamās lietas. Akcijas noslēgumā SP vadītāja Lauma Balode sagādātās mantas nogādāja uz Slokas dzīvnieku patversmi.

SP sirsnīgi pateicas katram studentam, kas atsaucās aicinājumam un rada iespēju piedalīties akcijā, lai patversmē būtu iespēja radīt piemērotus apstākļus četrkājainajiem draugiem. Paldies, ka kopā paveicām labu darbu!

Akciju “Labo darbu nedēļa” jau trīspadsmito gadu Latvijā organizēja labdarības organizācija Palīdzēsim.lv.