LU PSK starptautiskā konference, 12.-13.05.2016.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža ar mērķi veicināt starpnozaru sadarbību akadēmiskās un profesionālās pieredzes apmaiņā 2016. gada 12. un 13. maijā rīkoja starptautisku zinātnisku konferenci “Veselības aprūpes un sociālās labklājības kvalitāte – izglītība un prakse”.

Konferences pirmā diena norisinājās Jūrmalas Kultūras centrā, bet otrā – Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā, kur darbs tika organizēts piecās sekcijās.Abās konferences dienās vienuviet tika pulcēti veselības aprūpes un sociālās labklājības nozares speciālisti, koledžas sociālie partneri, akadēmiskais personāls un studējošie. Dalībnieku vidū bija viesi no koledžas sadarbības augstskolām Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Bulgārijā.

Foto: A. Melbārde, A. Grase, A. Pereļota, R. Melbārde, I. Čerkasaite