Norisinājusies SP Ziemassvētku labdarības akcija 2021

Turpinot ikgadējo decembra tradīciju, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Studējošo pašpārvalde (LU PSK SP) arī šogad, gaidot Ziemassvētkus, aicināja koledžas kolektīvu paveikt kopīgi labu darbu, tā sagādājot prieku senioriem, kas dzīvo sociālās aprūpes centrā.

Ziemassvētku labdarības akcija koledžā norisinājās no 8. līdz 16. decembrim. Par šī gada moto bija izraudzīts – “Lai rūķīši atnes Tev prieku, kas svētkos nekad Tev nav par lieku”. Gan koledžas studējošie, gan darbinieki akcijas laikā tika aicināti sarūpēt kārumus SAC “Jaundubulti” senioriem.

LU PSK SP sadarbību ar šo Jūrmalas institūciju turpina jau otro gadu, pirms gada SP komanda bija sarūpējusi gaismas virtenes, kas svētku laikā iepriecināja gan centra klientus, gan darbiniekus.

LU PSK administrācija pateicas SP komandai, kura uzņēmās akcijas organizēšanu, un katram akcijas atbalstītājam, kas veica ieguldījumu, lai sarūpētu gardo sveicienu.