LU PSK SP pavasara pasākumi studentiem

Otrdien, 17. maijā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) studentu dzīvē bija priecīgs notikums, jo pēc divu gadu pārtraukuma Studējošo pašpārvalde (SP) rīkoja košu atkalredzēšanās pasākumu “Minifests 2022”.

FOTOATSKATS

Pasākumu atklāja SP priekšsēdētāja Lauma Balode, kas sveica klātesošos un informēja par svētku vakara programmu. Kā pirmā aktivitāte, kurā SP komanda aicināja iesaistīties klātesošos, bija kopīgas gleznas “Krāsu lidojums” radīšana. Šī uzdevuma izpilde dalībniekos raisīja pozitīvas emocijas un tā norisē dzirksteļoja prieks. Aktivitātē bija iespēja piedalīties visiem klātesošajiem, uz sagatavotajiem formātiem katrs varēja uztriept košu krāsas triepienu, tā kopā tika īstenota ideja par kolorīta formāta kopdarba izveidi. Šajā procesā labprāt iesaistījās gan studenti, gan docētāji, tostarp koledžas direktore Iveta Strode.

Turpinājumā koledžas pagalmā bija iespēja baudīt skaistu koncertu, ko sniedza Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņi Markuss Daniels Kolosovs (klavieres) un Laine Ozoliņa (saksofons). Vēlāk visi “Minifests 2022” dalībnieki tikai aicināti izmantot iespēju nofotografēties īpaši iekārtotajā fotostūrī, kur katrs varēja saņemt momentfoto izdrukas ar pasākuma logo. Vakara otro daļu studentiem bija iespēja kopā pavadīt ballē ar karaoki, kuras laikā tika organizēta loterija un bija iespēja laimēt kādu no koledžas suvenīriem.

“Minifests 2022” otrajā daļā īpaši tika sumināti SP rīkotā fotoorientēšanās pasākuma, kas norisinājās no 25. līdz 29. aprīlim, pirmo trīs komandu dalībnieki. Kopā šajā pasākumā piedalījās astoņas studentu komandas, kur komanda “WinBaltic” ieguva 1. vietu, komanda “1975 limited edition”– 2. vietu, komanda “Cielaviņas” – 3. vietu. Fotoorientēšanās norisinājās pilsētvidē, Bulduru teritorijā, noteikums bija atrast kontrolpunktus pēc norādēm kartē un dotajiem fotoattēliem. Kontrolpunktos dalībniekiem bija jāizpilda konkrēti uzdevumi, kurus atrisinot tika iegūti punkti. Jautājumi bija par koledžu, Studējošo pašpārvaldi, bija iekļauti arī atjautības un radošie uzdevumi. Novērtējums no dalībniekiem: “Jautājumi patika, sākumā likās, ka grūtākais būs izstaigāt visus objektus, bet beigās izrādījās, ka daudz grūtāk ir atrisināt matemātisko uzdevumu”, “Mūsu komandai ļoti patika pasākums, satikām arī citas komandas, un liekas, ka kopumā visiem bija jautri. Iznāca ļoti labs teambuildings.”

Neskatoties uz vēso laiku un aktīvo studiju gada noslēguma periodu, pasākums "Minifests 2022" pulcēja kuplu studentu skaitu, kas atzinīgi novērtēja SP komandas ieguldījumu un paveikto darbu svētku organizēšanā, lai kopā būtu iespēja jauki pavadīt vakaru.

PALDIES VISIEM PAR ATSAUCĪBU UN DALĪBU SP RĪKOTAJOS PASĀKUMOS!
Uz tikšanos nākamajos SP pasākumos!
Jūsu SP komanda

0
Feed