LU PSK SP aicina atbalstīt labdarības akciju

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar biedrību “Latvijas Samariešu apvienība” un brīvprātīgo jauniešu komandu koledžā organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”.

LU PSK labdarības projekts norisināsies no 31.10. līdz 12.11.2018. Ziedojuma punkts būs ierīkots bibliotēkā – LU PSK 2. korpusā (Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā).

Godināsim mūsu valsts tradīcijas un tikumus, neaizmirstot arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav, ko likt svētkos uz galda un ikdienas prieki ir tik maz.

Aicinām atbalstīt labdarības akciju koledžā – kopā ar kursa biedriem, kolēģiem vai draugiem, ziedojot Latvijas ražotāju preces, pievienojot arī sirsnīgu apsveikumu! Paciņas varēs nodod koledžas bibliotēkā. Sadarbībā ar biedrību “Latvijas Samariešu apvienība” un brīvprātīgo jauniešu komandu gardumus nogādāsim līdz tukšajiem galdiem, kā arī sirsnīgākajam kursam pateiksimies ar vērtīgu un gardu balvu “Erudīts 2018” konkursa laikā, 14.11.2018.

Pārtikas paku vislabāk pildīt ar ilgi uzglabājamiem produktiem (konserviem, graudaugu izstrādājumiem, dažādiem gataviem miltu maisījumiem, eļļu, cukuru, kafiju, tēju, cepumiem, šokolādi, žāvētiem augļiem, riekstiem, mazuļu pārtiku, mērcēm), priekšroku dodot Latvijas ražotāju produktiem.

Par labdarības akciju “Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”

Kopā padarīsim Latvijas valsts svētkus skaistus un svinēsim VISI!
LU PSK Studējošo pašpārvalde

0
Feed