LU PSK Rēzeknes filiāle aicina ciemos interesentus

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Rēzeknes filiālē – N. Rancāna ielā 23A, šī gada 21. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 16.00 tiks rīkota Atvērto durvju diena (pasākums norisināsies klātienē).

Apmeklētājus ciemos gaidīs koledžas docētāji un studējošie, norises dienā būs iespēja apskatīt studiju vidi – auditorijas, praktisko nodarbību kabinetus, uzzināt vairāk par uzņemšanu un studiju procesu.

VIESU IEVĒRĪBAI:
Iepriekšēja pieteikšanās individuāliem apmeklējumiem nav nepieciešama.
Skolas ir aicinātas pieteikt klases apmeklējumu līdz 19.04.2022., sūtot pieteikumu uz e-pastu: agnese.grase@lupsk.edu.lv.

LU PSK Rēzeknes filiāle tika atvērta 2007. gada rudenī. Darbības laikā ir veikts nozīmīgs ieguldījums studiju vietas un studiju programmu attīstībā, lai nodrošinātu iespēju studentiem tuvāk dzīvesvietai apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas, Latgales reģionam – sagatavot kvalificētus speciālistus veselības un sociālās aprūpes nozarē.

2022. gada vasaras uzņemšanā LU PSK Rēzeknes filiāle reflektantiem piedāvās piecas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas, kurās 2 vai 3 studiju gadu laikā būs iespēja kļūt par: ārsta palīgu, masieri, podologu, sociālo aprūpētāju vai sociālo rehabilitētāju.

Nāc ciemos, iepazīsti studiju programmas, izdari izvēli un studē LU PSK – darba devēju novērtētā koledžā! LU PSK 2021. gada Latvijas darba devēju aptaujā tika iekļauta TOP 10 ieteiktāko koledžu vidū!

UZ TIKŠANOS LU PSK RĒZKNES FILIĀLĒ!
Gaidīsim ciemos ikvienu interesentu!

Kontaktinformācija:
Agnese Grase, LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste