LU PSK komandai veiksmīga dalība olimpiādē “Masāžas prasmes”, 31.01.2017.

Otrdien, 31. janvārī, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Ārstniecības katedras studiju programmas “Ārstnieciskā masāža” 2. kursa studentes Annija Plaude un Kristīne Bistrova pārstāvēja koledžu Starptautiskajā studentu olimpiādē “Masāžas prasmes”, ko pirmo reizi organizēja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK). Olimpiāde tika rīkota ar mērķi vispusīgi pārbaudīt studentu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas.

Kopā ar LU PSK pārstāvēm olimpiādē piedalījās studenti no LU RMK, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Lithuanian Sports University (Lietuva) un Università degli studi Gabriele D’Annnzio (Itālija). Dalībniekiem bija jāapliecina gan savas teorētiskās zināšanas jautājumos par anatomiju un klasisko masāžu, gan divās kārtās jādemonstrē praktiskās iemaņas klasiskajā masāžā un izvēles masāžā.

Kopvērtējumā LU PSK komandas sniegums tika atzinīgi novērtēts, Annija Plaude olimpiādē ieguva augsto 3. vietu un Kristīne Bistrova – 2. vietu, savukārt Starptautiskās studentu olimpiādes “Masāžas prasmes” 1. vietu ieguva Lauma Lāma (LU RMK).

Apsveicam visus dalībniekus par uzdrīkstēšanos un veiksmīgo dalību olimpiādē.