Iveta Strode

No 01.07.2020. LU PSK vada direktore Iveta Strode

Trešdien, 1. jūlijā, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) direktores pienākumus uzsāka pildīt Dr. med. Iveta Strode, kas koledžas vadību pārņēma no ārstes Ilgas Eriņas, kura koledžu vadīja kopš 1989. gada.

Iveta Strode ir absolvējusi Rīgas 2. Medicīnas skolu (tagad LU PSK), kur ieguva medicīnas māsas specialitāti, Latvijas Medicīnas akadēmijā ir iegūts māszinības grāds, Latvijas Universitātē – pedagoģijas maģistra grāds, RSEBA – uzņēmējdarbības maģistra grāds, Rīgas Stradiņa universitātē – doktora grāds medicīnas nozarē.

Iveta Strode līdz 2020. gada 1. jūlijam vadīja Ārstniecības katedru, ieguldījusi darbu gan LU PSK, gan koledžas Rēzeknes filiāles sekmīgā attīstībā, izstrādājot, atverot un vadot studiju programmas, kurās studējošajiem ir iespēja apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas. Paralēli katedras vadītājas darbam pildījusi docētājas pienākumus, iesaistījusies zinātnisko projektu darba grupās, vairāku publikāciju līdzautore.

Nododot koledžas atslēgas, Ilga Eriņa jaunajai LU PSK direktorei un visai komandai pauda atbalstu, novēlēja saglabāt ģimenisko garu un turpināt veiksmīgi darbu pie koledžas pilnveides kā konkurētspējīgas augstākās izglītības iestādes.