LU PSK direktore Iveta Strode ievēlēta LKA valdes sastāvā

Otrdien, 26. aprīlī, darbu uzsāka jaunais Latvijas Koledžu asociācijas valdes sastāvs, kurā par valdes locekli ir ievēlēta arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas direktore Iveta Strode.

Vēlam veiksmi un panākumus sadarbībā valdes priekšsēdētājai Inārai Upmalei (RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža) un pārējiem valdes locekļiem – Normundam Grinbergam (Rīgas Celtniecības koledža), Ingunai Kaļķei (Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža), Marikam Petrušinam (Valsts robežsardzes koledža).

Latvijas Koledžu asociācija darbojas kopš 2022. gada, un, tās mērķis ir veicināt koledžu un augstskolu, kas īsteno 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas, attīstību un pilnveidošanos, to darbības efektivitātes paaugstināšanu. Šobrīd asociācijā ir 25 biedri, tā apvieno gan valsts, gan privāto personu dibinātās Latvijas koledžas, kā arī vairākas augstskolas, kurās tiek īstenotas arī koledžu līmeņa studiju programmas.