radioloģijas studenti

LU PSK dalība Starptautiskajā radioloģijas dienā (IDoR), 08.11.2020.

Ik gadu 8. novembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā radioloģijas diena (IDoR), kuras mērķis ir veicināt un uzlabot sabiedrības izpratni par radiologu, radiogrāferu un radiologu asistentu lomu veselības aprūpes nodrošināšanā. 2020. gada Starptautiskā radioloģijas diena ir veltīta visiem attēlveidošanas profesionāļiem un viņu lomai cīņā pret COVID-19. Viņu darbs ir neaizstājams ieguldījums COVID-19 pacientu diagnosticēšanā un ārstēšanā. Atbalstot Eiropas Radioloģijas biedrības iniciatīvu, arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas studiju programmas “Radiologa asistents” vadītāja Elita Rutka un 3. kursa studējošie aicināja esošos un topošos nozares profesionāļus dalīties ar fotogrāfijām no Starptautiskās radioloģijas dienas svinībām, lietojot tēmturi #IDoR20.