LU PSK aicina ciemos uz Atvērto durvju dienām

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) – Vidus prospektā 38, Bulduros, Jūrmalā, šī gada 17. un 24. martā no plkst. 10.00 līdz 15.00 laipni gaidīs ciemos visus interesentus uz Atvērto durvju dienu pasākumiem. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

INTERESENTU IEVĒRĪBAI!
Abu pasākumu norise tiek plānota klātienē – epidemioloģiski drošā vidē:
- personām no 18 gadu vecuma koledžas apmeklējums būs iespējams ar Eiropas Savienībā derīgu sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu par pārslimošanu vai vakcināciju;
- apmeklējuma laikā iekštelpās visiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators bez vārsta.

Atvērto durvju dienā interesenti varēs iepazīties ar studējošajiem un docētājiem, apskatīt pirmsklīniskas un praktisko nodarbību kabinetus, simulācijas klases, laboratorijas un auditorijas, dienesta viesnīcu, viesoties lekcijās un praktiskajās nodarbībās, uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

LU PSK piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas veselības un sociālās aprūpes nozarē, 2 vai 3 studiju gadu laikā ir iespēja iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un ārsta palīga, skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā, masiera, biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, podologa, sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja kvalifikāciju.

Uzzini vairāk par studiju iespējām, SKATĪT STUDIJU PROGRAMMU PIEDĀVĀJUMU!

Nāc ciemos uz koledžu, iepazīsti studiju vidi un uzzini par studiju procesu, izdari izvēli un studē LU PSK – darba devēju novērtētā koledžā! LU PSK 2021. gada Latvijas darba devēju aptaujā tika iekļauta TOP 10 ieteiktāko koledžu vidū!

UZ TIKŠANOS KOLEDŽĀ!

Kontaktinformācija:
Agnese Grase, LU PSK sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. t.:+371 26673672
E-pasts: agnese.grase@lupsk.edu.lv

0
Feed