LU PSK aicina apmeklēt izglītības izstādi “Skola 2022”

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) aicina apmeklēt 27. Starptautisko izglītības izstādi "SKOLA" – nozīmīgāko izglītības iespēju notikumu Latvijā, kas norisināsies no 11. līdz 13. martam izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā. Izstāde apmeklētājiem piedāvās vienuviet saņemt plašu un kvalitatīvu informāciju par studiju un karjeras izaugsmes iespējām. LU PSK izstādes stendā būs iespēja uzzināt par darba tirgū pieprasītām profesijām veselības un sociālās aprūpes nozarē, kuras var apgūt darba devēju novērtētā koledžā.

Tevi aizrauj medicīna, saista darbs ar cilvēkiem, vēlies strādāt komandā vai plānot darbu savā privātpraksē, interesē darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām? Nāc uz “SKOLA 2022” un uzzini vairāk par studiju iespējām, ko piedāvā profesora Paula Stradiņa dibinātā izglītības iestāde. LU PSK Jūrmalā un koledžas Rēzeknes filiāle realizē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas. Divu vai trīs studiju gadu laikā ir iespēja kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā, apgūstot – ārsta palīga, skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā, masiera, biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, podologa, sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja profesiju.

LU PSK stendā interesentus gaidīs koledžas studējošie, kas dalīsies savā pieredzē par studiju vietas un profesijas izvēli, sniegs atbildes uz jautājumiem par studiju procesu un studenta dzīves ikdienu. Par iespējām, ko studiju laikā piedāvā LU PSK, un, kur var veidot profesionālo karjeru pēc koledžas absolvēšanas un studiju turpināšanu bakalaura programmās, informāciju sniegs LU PSK docētāji, kas ir praktizējoši profesionāļi veselības aprūpes un skaistumkopšanas nozarē.

Trīs izstādes dienās studējošo un docētāju uzraudzībā apmeklētāji varēs pārbaudīt prasmes vitālo rādītāju noteikšanā un nostiprināt zināšanas pirmās palīdzības sniegšanas metodēs dažādās ikdienas situācijas, iepazīt tehniskos un mācību simulāciju palīglīdzekļus, uzzināt par jaunākās paaudzes sejas un ķermeņa diagnostikas iekārtas darbību un izmantošanu skaistumkopšanā.

Koledžas stendā gaidīsim arī izstādes apmeklētājus, kas šobrīd plāno pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus un vēlas mainīt profesiju. Sniegsim informāciju, kā pievienoties studentiem, kas uzdrīkstējās un jau studē koledžā.

Atskats par LU PSK dalību “SKOLA 2020”:
FOTOGALERIJA,
VIDEO.

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI!
Izstāde notiks epidemioloģiski drošā vidē, to varēs apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni.
Ieejas noteikumi pieaugušajiem: tikai Covid-19 izslimojušie vai vakcinētie ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifkātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti.
Ieejas noteikumi bērniem: līdz 12 gadu vecumam – nav nepieciešams sertifikāts. No 12 gadu vecuma ieeja izstādē ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu.

Vienlaikus ar izstādi "Skola 2022" Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2022”, kas piedāvās tikties ar iemīļotiem rakstniekiem un iepazīties ar izdevniecību jaunumiem. Izstādi var apmeklēt bez maksas ar “Skolas 2022” ieejas biļeti.

Uzzini vairāk par “SKOLA 2022”!

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2022” – stendā A16!
Gaidīsim!
LU PSK komanda