LU PSK aicina apmeklēt izstādi Skola 2020

LU PSK aicina apmeklēt izstādi “Skola 2020”

No 2020. gada 28. februāra līdz 1. martam izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, notiks nozīmīgākais izglītības pasākums Latvijā – 26. Starptautiskā izglītības izstāde "SKOLA", kas ik gadu tūkstošiem jauniešu piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs.

Tevi interesē medicīna, darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, patīk komunicēt un saista darbs ar cilvēkiem? Ja Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā, tad nāc uz izstādi “SKOLA 2020” un uzzini vairāk par studiju iespējām Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK)!

Nāc un iepazīsti deviņas profesijas, kuras LU PSK piedāvā apgūt 2 vai 3 studiju gadu laikā! Uzzini vairāk par māsas, ārsta palīga, skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā, masiera, biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, podologa, sociālā aprūpētājā un sociālā rehabilitētāja profesiju!

LU PSK stendā apmeklētājus gaidīs docētāji–praktizējoši profesionāļi veselības aprūpes nozarē un koledžas studējošie. Interesentiem izglītības izstādes “SKOLA 2020” visās norises dienās koledžas stendā A16 tiks piedāvāts:
- studējošo un docētāju uzraudzībā izmēģināt vitālo rādītāju noteikšanu (asinsspiediena mērīšana, pulsa oksimetrija u. c.);
- uzzināt par rūpīgu roku higiēnas ievērošanu ikdienā un nozīmi veselības aprūpes profesijās (roku mazgāšanas 6 soļu princips, UV lampa, baktēriju novērošana uz Petri platītēm);
- dažādu šūnu un parazītu atpazīšana attēlos un caur palielināmo kameru;
- uzzināt par jaunākajām radioloģijas tehnoloģijām, ar kurām strādā radiologa asistenti un iespēja apskatīt, kā tās tiek izmantotas, lai ielūkotos cilvēka organismā;
- pārbaudīt savas zināšanas anatomijā, mēģinot atpazīt dažādas anatomiskās struktūras radioloģiskos izmeklējumos;
- jaunākās paaudzes sejas un ķermeņa diagnostikas iekārtas demonstrēšana, ar kuru var veikt ātru diagnostiku, kā arī saglabāt ādas diagnostikas rezultātus pirms un pēc kosmētiskās procedūras veikšanas (28., 29.02.2020.);
- iepazīt pēdas anatomijas mulāžu un vērot ortoniksijas skavu demonstrāciju uz nagu mulāžas, pēdas nospieduma grafiskā attēla iegūšana izmantojot podogrāfijas dēlīti;
- iepazīt metodes pirmās palīdzības sniegšanā dažādās ikdienas situācijas (aizrīšanās simulācijas izspēle izmantojot ActFast apmācības vesti u.c.);
- simulācijas brilles ar dažādiem redzes traucējumiem, kas ļauj izprast un gūt priekšstatu par klientiem vai pacientiem ar redzes traucējumiem;
- iepazīt ārstnieciskās masāžas nozīmi veselības aprūpē.

Kā arī “SKOLA 2020” LU PSK stendā A16 tiks sniegta informācija par studiju programmām un studiju procesu, par darba iespējām pēc koledžas absolvēšanas un studiju turpināšanu bakalaura programmās, par mobilitātes programmas ERASMSU+ sniegtajām iespējām ārpus Latvijas, par aktivitātēm, kurās var iesaistīties studējot koledžā, un saņemt atbildes uz citiem interesējošajiem jautājumiem.

Absolvējot koledžu, tiek iegūta pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība.

Uzzini vairāk par “SKOLA 2020”!
Fotoatskats par LU PSK dalību “SKOLA 2019”.

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2020” – LU PSK stendā A16!
Gaidīsim!
LU PSK komanda