LU PSK aicina apmeklēt izstādi “Skola 2019”

Nāc un iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) piedāvājumu lielākajā Latvijas izglītības izstādē “SKOLA”, kas šogad norisināsies no 1. līdz 3. martam izstāžu centrā “Ķīpsala”!

Šis gads izstādei “SKOLA” ir īpašs, jo nozīmīgākais izglītības iespēju notikums Latvijā, kas pulcē tūkstošiem jauniešu un piedāvā plašu un kvalitatīvu informāciju par mācībām Latvijā un ārzemēs, Rīgā norisināsies 25. reizi pēc kārtas. Jubilejas gads 1. martā tiks atzīmēts ar īpaši aktivitāti “Svētki mums – kūkas jums!”. Konferenču zālē Nr. 3 no plkst. 10.00 līdz 13.00 būs aplūkojamas izglītības iestāžu sarūpētās tortes, savukārt visiem interesentiem plkst. 13.00 būs iespēja piedalīties degustācijā. Par skaistāko torti no 1. līdz 3. martam plkst. 13.00 norisināsies “Facebook” sekotāju balsojums. Akcijā aicinām īpaši atbalstīt LU PSK Studējošo pašpārvaldes sarūpēto torti, kas būs īpaši gatavota izstādes aktivitātei.

Nāc uz izstādi “SKOLA 2018” un iepazīsties ar LU PSK piedāvājumu un izdari izvēli par savu nākotnes profesiju, kuru koledža var apgūt 2 vai 3 studiju gadu laikā! Pēc diploma par pirmā līmeņa profesionālo aukstāko izglītību iegūšanas absolventiem ir iespēja uzsākt darba gaitas vai turpināt studijas kādā no bakalaura programmām.

Ja Tevi interesē medicīna, darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, patīk aktīva komunikācija un darbs ar cilvēkiem? Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā, tad nāc uz izstādi “SKOLA 2018” un uzzini vairāk par studiju iespējām medicīnas koledžā!

LU PSK stendā apmeklētājus gaidīs un uz interesējošajiem jautājumiem atbildes sniegs docētāji – praktizējoši profesionāļi medicīnas nozarē un koledžas studējošie. Būs iespēja saņemt informāciju par studiju procesu, par mobilitātes programmas Erasmus+ sniegtajām iespējām ārpus Latvijas, par aktivitātēm, kurās var iesaistīties studējot koledžā, un saņemt atbildes uz citiem jautājumiem.

Koledžas stendā būs iespēja vērot topošo skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā, masieru, podologu un sociālo rehabilitētāju sniegto pakalpojumu demonstrējumus, kā arī, docētāju vadībā veicot dažāda veida manipulācijas, varēs iepazīt biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, ārsta palīga un māsas profesiju.

Izstādes apmeklētāji 2. martā plkst. 12.30 ir aicināti piedalīties LU PSK prezentācijā, kura norisināsies izstāžu centra ‘”Ķīpsala” konferenču zālē!

FOTOATSKATS no starptautiskās izglītības izstādes “SKOLA 2018”
Vairāk par izstādi “SKOLA 2019”
skatīt šeit!

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2018” – LU PSK stendā!