LU medicīnas koledžu konference, 11.02.2016.

Latvijas Universitātes (LU) Dabas zinātņu akadēmiskajā centrā “Torņakalns” 11.02.2016. veiksmīgi tika aizvadīta LU 74. konferences sekcija "Veselības aprūpes pētījumi Latvijas Universitātēs koledžās", kas pirmo reizi tika iekļauta LU ikgadējā konferencē, un, ko organizēja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža sadarbībā ar Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu.

Konferences sekciju atklāja LU prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas zinātņu jomā Valdis Segliņš, savā uzrunā atzīmējot nozīmīgo notikumu – medicīnas koledžu līdzdalību LU konferencē.
Turpinājumā darbs tika organizēts piecās sesijās – “Studijas un pētniecība koledžās”, “Terapija un aprūpes process”, “Diagnostika un tās pilnveide”, “Preventīvās darbības veselības aizsardzībā”, “Plašāka konteksta pētījumi” – kurās ar priekšlasījumiem uzstājās gan docētāji, gan studenti.
Savukārt stenda ziņojumu sesijā posteru autori interesentus iepazīstināja ar veikto pētījumu rezultātiem veselības aprūpes un sociālas labklājības jomā.

PROGRAMMA (.PDF)

Vairāk par LU 74. konferenci skatīt šeit >> www.lu.lv