LU 78. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcija

Ceturtdien, 20. februārī, Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājā norisinājās LU 78. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcija “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās”, kuru organizēja LU P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK), LU Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) un LU Rīgas 1. medicīnas koledža (LU R1.MK). Konferences sekcijā piedalījās koledžu studējošie, akadēmiskais personāls un darbinieki.

FOTOATSKATS

Atklāšanas daļā apmeklētājus uzrunāja LU prorektors eksakto, dzīvības un medicīnas jomā, profesors Valdis Segliņš un LU Medicīnas fakultātes dekāns, profesors Valdis Folkmanis. Laba vēlējumus saviem kolēģiem teica arī LU RMK direktore Astra Bukulīte, LU R1.MK direktore Inta Miķele un LU PSK direktores vietniece pētniecības jautājumos Dagnija Gulbe.

Konferences sekcijas daļā tika prezentētas tēmas no veselības aprūpes un sociālās labklājības virziena. Savā pieredzē dalījās studējošie, docētāji un sociālie partneri. Apmeklētāji varēja uzzināt par jaunumiem aprūpē un farmaceitiskā aprūpē, studiju procesa organizēšanā un klīniskās prakses realizācijā, kā arī bija iespējams piedalīties diskusijās un gūt jaunas idejas tālākam darbam.

LU 78. Starptautiskās zinātniskās konferences sekcijā “Starpdisciplinārie pētījumi medicīnas koledžās” LU PSK pārstāvēja: Anete Brazauska, Linda Bērziņa (Sociālās aprūpes katedra); Renāte Gorbunova (Medicīna tehnoloģiju katedra); Beāte Blūma, Santa Bule, Marija Jerjomina (Ārstniecības katedra).

Paldies, LU PSK mācībspēkiem – Jeļenai Urbēnai, Inai Vīksniņai, Līgai Priedei, Olgai Rozentālei, Elvīrai Lavrinovičai, Mairai Lācei un Mārai Tračumai par atbalstu.
Paldies, par pieredzes stāstiem sociālajiem partneriem – Matīsam Pudānam un Sindijai Maulicai.
Paldies, visiem referentiem un klausītājiem!

Dagnija Gulbe,
LU PSK direktores vietniece pētniecības jautājumos