LKA Studentu padome viesojas Tartu

Ceturtdien, 8. februārī, Latvijas koledžu asociācijas (LKA) Studentu padome devās savā pirmajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Tartu (Igaunija). Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK) vizītē pārstāvēja Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, ārējo sakaru koordinatore Aiga Grauduma un sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Grase.

FOTOATSKATS

Dienas pirmajā daļā LKA Studentu padome, studējošie no dažādām Latvijas koledžām, viesojās Tartu Health Care College (THCC), kurā tikās ar ārējo sakaru koordinatoru Danelu Jantru un pārstāvjiem no THCC Studentu padomes, apskatīja medicīnas koledžu, piedalījās organizētās meistarklasēs un lekcijās, kurās vadīja THCC docētāji.

Vizītes noslēgumā brauciena dalībnieki apskatīja un iepazina Tartu vecpilsētas daļu un Tartu Universitātes galveno ēku.