LKA 10. starpkoledžu boulinga turnīrs

Otrdien, 9. aprīlī, “Pepsi boulinga centrā” norisinājās Latvijas koledžu asociācijas (LKA) pasākums – Starpkoledžu boulinga turnīrs, kurā veiksmīgi piedalījās arī Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvaldes komanda “Dopings”.

Šis turnīrs bija nozīmīgs, jo tika organizēts jau desmito gadu pēc kārtas un vienuviet pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, turnīrā piedalījās 21 komanda. Turpinot tradīciju, LKA organizatoriskajos jautājumos palīdzēja LKA Studentu padome un 2018. gada turnīra 1. vietas ieguvēji – Valsts policijas koledžas studentu komanda.

LKA 10. starpkoledžu boulinga turnīru atklāja LKA valdes priekšsēdētājs Jānis Rozenblats, pēc uzrunas sekoja sagatavoto mājasdarbu atrādīšana – ar radošo vizītkaršu palīdzību komandas iepazīstināja ar sevi. Turnīrs norisinājās spraigi, zālē valdīja cīņasspars, uzmundrinoši līdzjutēju uzsaucieni un gaviles par veiksmīgiem trāpītiem metieniem.

Par LKA 10. starpkoledžu boulinga turnīra 1. vietas laureātiem tika sumināta Valsts policijas koledžas studentu komanda, 2. vietu ieguva Valsts robežsardzes koledžas komanda, 3. vietu – Malnavas koledžas komanda.

LU PSK administrācija apsveic LKA 10. Starpkoledžu boulinga turnīra laurētus un jo īpaši pateicas savas komandas dalībniekiem, paldies – Jānim Circenim, Montai Ķempelei, Sanitai Prikņai, Elzai Siliņai, Ingusam Stallītim! Paldies līdzjutējām klātienē – Sniedzei Krēgerei un Nataļjai Silovai!
Lepojamies!