Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija

Projekta nosaukums: “Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija”

Projekta vienošanās numurs: 8.1.1.0/17/I/010

Projekta ietvaros Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža kā LU sadarbības partneris par 313 000 EUR, tai skaitā, ERAF finansējums 266 050 EUR (85%) un valsts budžeta finansējums 45 950 EUR (15%), iegādāsies mācību līdzekļus studiju programmām Ārstniecība, Māszinības un Biomedicīnas laborants.

Iepirkumā „Mācību līdzekļu iegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2019/3 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā „Mācību līdzekļu iegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2019/4 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā „Medicīnas preču piegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2020/2 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Pašlaik ir izsludināts iepirkums “Medicīnas preču piegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2020/6 ERAF. Iepirkumā tiks iegādāti volumetriskais sūknis, manekens – pēda, vakuuma matracis, transportēšanas rati, intramuskulāro injekciju veikšanas simulators. Noslēdzoties šim iepirkumam būs sasniegts projekta mērķis un iegādāti visi paredzētie mācību līdzekļi.

Informācija sagatavota un publicēta 2020. gada 3. septembrī.

Sintija Harju,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas