eiropas sadarbības logo

Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija

Projekta nosaukums: “Latvijas Universitātes STEM studiju virzienu infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija”

Projekta vienošanās numurs: 8.1.1.0/17/I/010


Projekta ietvaros Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža kā LU sadarbības partneris par 313 000 EUR, tai skaitā, ERAF finansējums 266 050 EUR (85%) un valsts budžeta finansējums 45 950 EUR (15%), iegādāsies mācību līdzekļus studiju programmām "Ārstniecība", "Māszinības" un "Biomedicīnas laborants".

Iepirkumā „Mācību līdzekļu iegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2019/3 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā „Mācību līdzekļu iegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2019/4 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā „Medicīnas preču piegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2020/2 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā “Medicīnas preču piegāde medicīnas studiju procesa nodrošināšanai”, identifikācijas Nr. LU PSK 2020/6 ERAF ir piegādāti un uzstādīti visi mācību līdzekļi.

Iepirkumā “Perfuzoru, volumetrisko sūkņu un manekena – pēdas piegāde”, identifikācijas Nr. LU PSK 2020/7 ERAF ir noslēgti līgumi un tuvākajā laikā tiks piegādāti perfuzori, volumetriskie sūkņi un manekens – pēda ar izgulējumiem un pirksta gangrēnas pazīmēm.

Projekta ietvaros plānota cenu aptauja, kuras rezultātā tiks iegādāts elektrokardiogrāfs un motociklistu ķiveres studiju procesa nodrošināšanai.

Informācija sagatavota un publicēta 2020. gada 3. decembrī.

Sintija Harju,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas
projektu vadītāja

0
Feed