Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas 2013./ 2014. studiju gada izlaidumi

Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā (LU PSK) 2013./ 2014. akadēmiskajā gadā diplomus par 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības iegūšanu 8 specialitātēs saņēma 241 absolvents.

LU PSK 75.jubilejas gada izlaidumu laiku atklāja Sociālās aprūpes katedra, kad 2014.gada 19.jūnijā piešķīra diplomus studiju programmu „Sociālā aprūpe” un „Sociālā rehabilitētāja” absolventiem.
Krāšņi un sirsnīgi, 20.jūnijā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, notika LU PSK filiāles Rēzeknē 5.izlaidums, kur svinīgajā pasākumā 41 absolventam tika izsniegti diplomi par izglītības iegūšanu specialitātēs "Māsa" un "Ārsta palīgs".
Izlaidumu laiks LU PSK noslēdzās 27. jūnijā, kad diplomus par izglītības iegūšanu saņēma Ārstniecības katedras un Medicīnas tehnoloģiju katedras absolventi. Absolventi ieguva diplomus, kas apliecina, ka tika piešķirta „Māsas”, ”Ārsta palīga”, „Skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā”, „Biomedicīnas laboranta”, „Radiologa asistenta”, „Podologa” kvalifikācija.

Absolventiem novēlam – panākumus un izaugsmi profesionālajā karjerā, gandarījumu par paveikto, mīlestību un saticību privātajā dzīvē!
Būsiet mīļi gaidīti ciemos – Bulduros, Vidus prospektā 38, un Rēzeknē, Raiņa ielā 5a!

Uz tikšanos salidojumos!