Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2016./2017. ak. g. izlaidumi

“Dzīve nav recepte, kurā viss precīzi gramos norādīts.
Noslēpumam ir jābūt, tad cilvēkam ir dzinulis.”

Ik gadu jūnija mēneša otrajā pusē Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā valda svinīga gaisotne, jo norisinās izlaidumi. Šogad, 2016./ 2017. akadēmiskā gada vasaras izlaidumos deviņās specialitātēs tika izsniegti 278 diplomi, kas apstiprina pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iegūšanu.

Izlaiduma mēnesi sirsnīgā noskaņā 16. jūnijā atklāja koledžas Rēzeknes filiāles izlaidums, kur svinīgajā pasākumā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs” absolventiem tika izsniegti diplomi par izglītības iegūšanu specialitātēs "Māsa" un "Ārsta palīgs".

Savukārt, Jūrmalā izlaidumus atklāja Sociālās aprūpes katedras studiju programmu „Sociālā rehabilitētāja” un „Sociālā aprūpe” izlaidumi, kad koledžas zālē tika sveikti diplomētie speciālisti sociālās labklājības jomā. Absolventus izlaidumos sveica Sociālās aprūpes katedras Valsts noslēgumu pārbaudījumu komisijas priekšsēdētāja un Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācijas vadītāja Ārija Baltiņa un Sociālās aprūpes katedras Valsts noslēguma pārbaudījumu komisijas locekle Dace Rinķe.

Izlaidumu mēnesi krāšņi 21. jūnijā SemaraH Hotel LIELUPE konferenču zālē noslēdza Medicīnas tehnoloģiju katedras un Ārstniecības katedras izlaidumi. Šajos izlaidumos diplomus saņēma biomedicīnas laboranti, radiologa asistenti, podologi, māsas, ārsta palīgi, skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā un masieri. Absolventus, kvalificētās ārstniecības personas, izlaidumos sveica Latvijas māsu asociācijas prezidente Dita Raiska un Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācijas valdes locekle Ilze Briža.

Fotoatskats: (saites uz galerijām)

Rēzeknes filiāles izlaidums, 16.06.2017.
Sociālās aprūpes katedras izlaidumi, 20.06.2017.
Medicīnas tehnoloģiju katedras izlaidums, 21.06.2017.
Ārstniecības katedras izlaidums – 1, 21.06.2017.
Ārstniecības katedras izlaidums – 2, 21.06.2017.