Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas 2015./2016. studiju gada izlaidumi

“Dzīvē nav nesvarīgu sīkumu, un,
pabeigts darbs ir tikai tas, kas labi padarīts.”

Pirms Vasaras saulgriežiem Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā norisinājās 2015./2016. akadēmiskā gada izlaidumi, kuros tika sveikti 346 koledžas absolventi. Deviņās specialitātēs tika izsniegti diplomi, kas apstiprina pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iegūšanu.

Izlaiduma mēnesi sirsnīgi atklāja koledžas filiāles izlaidums Rēzeknē, kur svinīgajā pasākumā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs” absolventiem tika izsniegti diplomi par izglītības iegūšanu specialitātēs "Māsa" un "Ārsta palīgs".

Par īpaši svinīgu izlaidumu dienu koledžai izvērtās 21. jūnijs, kad viesnīcas SemaraH Hotel LIELUPE konferenču zālē norisinājās Medicīnas tehnoloģiju katedras un Ārstniecības katedras divi izlaidumi. Absolventi saņēma diplomus, kas apliecina, ka tiek piešķirta „Biomedicīnas laboranta”, „Radiologa asistenta”, „Podologa”, „Māsas”, ”Ārsta palīga”, „Skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā” kvalifikācija un pirmo reizi koledžas vēsturē tika izsniegti diplomi ar kvalifikāciju “Masieris”.

Absolventus, kvalificētās ārstniecības personas, izlaidumos sveica Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācijas prezidente Sabīne Ulberte, Latvijas māsu asociācijas prezidente Dita Raiska, Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta direktore Sarmīte Villere un Rīgas reģionālā centra vadītājs Aksels Roshofs.

Tradīciju turpinot, Sociālās aprūpes katedras izlaidums norisinājās koledžas zālē, kur svinīgajā pasākumā tika sveikti studiju programmu „Sociālā aprūpe” un „Sociālā rehabilitētāja” diplomētie speciālisti sociālās labklājības jomā. Jūrmalas pilsētā dzīvojošos absolventus izlaidumā sveica Jūrmalas domes Sociālo un veselības jautājumu komisijas vadītāja Dace Riņķe. Skaisto muzikālo noformējumu šajā izlaidumā sniedza Jūrmalas mūzikas vidusskolas audzēkņi.