Kustību izaicinājums “Raitā solī uz pavasari“, 21.-27.02.2022.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) Studējošo pašpārvalde laika posmā no 21. līdz 27. februārim aicina koledžas studējošos piedalīties sportiskā izaicinājumā "Raitā solī uz pavasari", kura mērķis ir sasniegt garāko nosportoto distanci, tā motivējot studentus būt fiziski aktīviem laikā, kad tik daudz laika pavadām pie datora.

ESI AKTĪVS – IZKUSTIES PATS UN IZAICINI ARĪ SAVUS KURSABIEDRUS!
Izaicinājumā var piedalīties gan individuāli, gan kopā ar draugiem.

KĀ PIEDALĪTIES IZAICINĀJUMĀ?
1. Lejupielādē savā tālrunī vai viedpulkstenī aplikāciju "Strava" (var lejupielādēt gan tālrunī, gan viedpulkstenī).
2. Izveido savu profilu.
3. Sameklē sadaļu Goups, tad Clubs un atrodi LU PSK klubu.
4. Sāc sekot LU PSK klubam (kad pievienosies koledžas klubam visi Tavi treniņi, ko veiksi šajā aplikācijā, automātiski parādīsies kluba treniņu sarakstā, un mēs varēsim izsekot tam, cik daudz kilometrus esi nosportojis).
5. Veic treniņus "Strava" aplikācijā.
6. Katrs treniņš, ko veiksi aplikācijā "Strava" automātiski parādīsies klubā, taču, beidzot treniņu, pārliecinies, ka sadaļā „visibility“ ir atzīmēts „everyone“, un nav iezīmēts „mute activity“.

Tev būs nedēļa laiks, lai sakrātu pēc iespējas vairāk kilometrus – ejot, skrienot vai braucot ar velo! Izaicinājuma norises laikā veiktās distances tiks summētas.

Trīs aktīvākajiem sportistiem garantētas balvas no koledžas.
Rezultātus apkoposim 28. februārī.

Lai vieglas kājas un pozitīvs sacensību gars!
Veiksmi!
LU PSK Studējošo pašpārvalde