Koledžas dalība Karjeras dienās Rīgas skolās

Atsaucoties uz Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes aicinājumu, Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža februāra mēnesī piedalījās Karjeras dienu pasākumos – izstādēs “Izglītība 2016” Rīgas skolās.

Šie karjeras izglītības atbalsta pasākumi tika rīkoti ar mērķi palīdzēt skolēniem izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām.

Koledžas pārstāvji viesojās Ziemeļvalstu ģimnāzijā, Rīgas Teikas vidusskolā un Rīgas valsts 2. ģimnāzijā, kur skolēnus iepazīstināja ar 9 kvalifikācijām, kuras var apgūt koledžā. Interesentiem bija iespēja iepazīties ar koledžas piedāvātajām studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai.