Koledžas dalība izstādē SKOLA 2017, 24.-26.02.2017.

No 24. līdz 26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala notika jau 23. starptautiskā izglītības izstāde SKOLA 2017, kur aktīvā un radošā vidē tika piedāvāta daudzpusīga informācija par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs.

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžu izstādē pārstāvēja koledžas docētāji, studenti un absolventi. Izstādes apmeklētājiem tika sniegta informācija par studiju iespējām, plašāk iepazīstinot ar studiju programmām un specialitātēm, kuras var apgūt koledžā. Topošie skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā, masieri un podologi apmeklētājiem piedāvāja savu sniegto pakalpojumu demonstrējumus.

Paldies, koledžas komandai par sadarbību un veiksmīgo dalību izstādē “Skola 2017”!

Agnese Grase,
Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas